Pro děti česky ale 

na Vaše přání anglicky a nebo rusky  :)

využití našich představení najdete 

představení po nejmenší - mateřské školy

představení pro družiny 

a díky našemu jazykovému vybavení pro celou zš I. a II. stupeň 


Naše vystoupení využívají vedení zš ale také mš k podpoře anglického jazyka, jako například prestižní soukromá škola www.porg.cz. tady je odkaz 

https://www.porg.cz/cz/ostrava-vitkovice/bilingual-kindergarten/probehle-akce-kinder/5321-zdenek-polach-s-matysek-show

Máme pro Vás 4 různá představení:

Matýsek a jeho kamarádi : 45 minut
Garry a jeho kamarádi : 45 minut
Jerry a jeho kamarádí : 45 minut
Froggy a jeho kamarádi: 45minut3 až 6 let 

Od doby co máme na youtube svůj kanál a  tv Prima odvysílala Matýska v ČSMT jsme se nezastavili .Děti milují Matýska a všechny naše loutky. Skoro 12 MILIÓNUUUUUUU shlédnutí na YOUTUBE. Náš kanál má každý měsíc přibližně 500 000 tisíc shlédnutí moc si Vážíme Vaší přízně.

Anglický jazyk používáme vždy podle dohody s Vámi , vy rozhudujete jak budeme mluvit, jestli česky nebo anglicky někdy i po dohodě na místě nebo v průběhu představení...

Děti přicházejí do kontaktu s angličtinou hravou formou, kdy se při zábavě nenásilně zapojují do konverzace, aniž by si to uvědomily, a proto si představení užívají plnými doušky. Toto představení jednoznačně doporučujeme i v případě, kdy ještě u dětí k vlastní výuce anglického jazyka nedochází.

Sami se přesvědčíte, že se jedná o ten nejlepší způsob, jak v dětech vzbudit o anglický jazyk zájem. Program zahrnuje počítání, pojmenování věcí kolem nás, představeni sama sebe atd. K větší interakci s dětmi nám napomáhají loutky z Hollywoodu v USA, kde jsou právě k tomuto účelu vyráběny. Jsme pyšní na to, že Vám tuto zábavu můžeme jako jediní v České republice zprostředkovat.

6 až 12 let 

 je rovněž interaktivním představením, ale zde již anglický jazyk začíná převažovat a je dávkován ve vetší míře, anglicky už nemluvíme tak pomalu a dovolujeme si také pokládat otázky více na tělo. Také tady nám pomáhají naše latexové loutky. Přibližně každých 8-10 minut je vybráno některé z dětí pro konverzaci se mnou.

Není třeba se toho bát, vždy si nechám doporučit někoho od vyučujících anglického jazyka. V této konverzaci se jedná o skutečné základy - jak se jmenuje, kolik mu je let, ptám se na jeho příbuzné, domácí mazlíčky atd. Věřte, že vždy dochází k humorným scénkám, ke kterým já jako lektor vždy přistupuji rád, protože když se dětí smějí a baví, je to pro ně největší motivací pro další výuku jazyka a zdokonalení se v něm.

Za léta praxe jsem se utvrdil, že se na každé škole mluví anglicky jinak, někde lépe, někde hůře, a proto jsou naše představení vždy trochu jiná a nepodobají se jako vejce vejci, vždy reaguji na úroveň anglického jazyka tak, aby byl program dobře srozumitelný a aby byl pro všechny zúčastněné skutečným přínosem.

Možná si říkáte, že ve škole už rodilé mluvčí máte. My ale anglický jazyk nevyučujeme. Na našem představení si můžete ověřit, jak dobře na tom Vy i Vaše třída s angličtinou jste. Pro získání zpětné vazby Vás po představení ještě požádáme o vyplnění formuláře, v němž nás ohodnotíte a zašlete jej zpět e-mailem. Nyní už nezbývá nic jiného než doufat, že se rozhodnete využít naší nabídky.Těšíme se na Vás :)

II. stupeň

Easy English with Zee


Program pro II. stupeň základních škol se od programů pro I. stupeň značně liší. Nabízíme celkem tři různá představení:

1. "Around the world in 45 minute"
2. "The secrets of Papua New Guinea"
3. "The mystery of Eastern Island"

Jak jste možná pochopili, pod názvy se skrývají části světa, které jsem během posledních třiceti let sám navštívil. Vždy jde o poutavé vyprávění, kde se dozvíte, jakou roli v něm sehrál anglický jazyk. Také zjistíte něco o zvycích a obyčejích místních lidí. Představení názorně motivuje k bližšímu poznávání anglického jazyka. Během programu využívám mapu velikosti 200 cm x 150 cm, na níž své cesty názorně demonstruji. Vše doplňují velkoformátové fotografie, které jsem na těchto cestách pořídil. Velikost fotografií je cca 80 cm x 50 cm, fotografie po dobu prezentace kolují mezi žáky. Vyprávění je doplněno diskuzí. Bylo by vhodné, kdyby alespoň pár žáků mělo připravené otázky. Jsem připraven zodpovědět jakýkoliv dotaz vztahující se k mému cestování po světě.

Celý program trvá 45 minut, v případě, že byste chtěli delší, nebráním se tomu, napište a můžeme se domluvit na delším čase. Na základě našich osmiletých zkušeností vám navrhujeme dva trochu odlišné programy v závislosti na věku žáků:

6. a 7. třída

Popisování zážitků z cest v angličtině občas (podle úrovně znalostí dětí) doplňuji vyprávěním v českém jazyce. Není to ale podmínkou, záleží vždy na dohodě. Je také možné na základě doporučení učitele vybrat jednoho z lepších žáků, který mi bude pomáhat a bude ostatním zprostředkovávat překlad z angličtiny do češtiny.

8. a 9. třída

V podstatě jde o stejnou verzi jako pro 6. a 7. třídu s tím, že je vynechán překlad a celé představení tak může probíhat bez přerušování. V případě, že máte jinou představu, vše dohodneme předem.
Samozřejmě i tady budou Vaše otázky v programu přínosem.Doporučuji jako první objednávat "Around the world in 45 minute". V případě zájmu nahlédněte do fotogalerie z cest po světě,

Těším se na případnou spolupráci!Zdeněk Polách - břichomluvec na Firmy.cz