CHRONICARE

NĚCO MÁLO O CHRONICARE s.r.o. NYMBURK

Síť zdravotnických zařízení Chronicare se specializuje na poresuscitační a následnou intenzivní péči o chronické pacienty, u kterých došlo k stabilizaci zdravotního stavu, ale i nadále hrozí selhání jedné či více životných funkcí. Cílem péče je postupné odpojení od plicní ventilace nebo minimalizování ventilační podpory a následná resocializace klienta.Chronicare pomáhá dlouhodobě nemocným pacientům vrátit se domů
aneb Chronicare boří mýty v péči o chronické pacienty.


Veškerá péče je hrazena ze systému zdravotního pojištění, tudíž pojištěnci získají
tu nejmodernější léčbu bez rozdílu.

Chronicare nabízí kombinaci špičkové medicíny s lidským přístupem.

CHRONICARE s.r.o

Oddělení následné intenzivní péče

Boleslavská 425

288 00 Nymburk

Tel.: 326 534 994, 326 550 688 Naše Ala, již třetí rok je součástí našeho týmu. Její přítomnost a práce dává naší péči o chronické klienty úplně nový rozměr.

Jsme pyšní, že právě MY můžeme být součástí jejího obdivuhodného životního příběhu.

V chronické péči nemáte moc šancí dělat úžasné věci, ale dát někomu čas je nejvíce. Svůj čas.

Děkujeme Alo, za tvoji obětavost a houževnatost, s kterou pokaždé mezi nás přicházíš.

Do Chronicare mě bude vozit Záchranná služba Nonstopmedic sanitkou jednou za čtrnáct dní. Tímto jim moc děkuji 🙂

https://www.nonstopmedic.cz/?fbclid=IwAR1Lrjne37KNe6YQj6KFkP-eQCaW81efY8g5gwzrKNf6Pv8587Ka13Lei-A

https://www.facebook.com/pavel.rusy.31/videos/140330547785974

Když mně oslovila před časem Chronicare respektive Alena Hájková neváhal jsem a nabídnul jsem svojí pomoc, vystoupení s Matýskem pro pacienty upoutané na lůžku, třeba i několik let. Příběh pacientů a Alenky Hájkové mně takovým způsobem dojal, že jsem se rozhodnul, že budeme pokračovat ve spolupráci. Alenka a lidé kteří pracují pro Chronicare jsou výjimeční lidé o kterých většina z nás nemá ani potuchy, a já by jsem si přál aby jejich příběhy oslovily i Vás. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku kde budeme dávat další podrobnosti o naší spolupráci. 

Aja
Aja

Jmenuji se Alena Hájková a jsem od narození na invalidním vozíku. Je mi 40 let. Od svých 3 let jsem vyrůstala v Jedličkově ústavu Liberec do svých 21 let. Teď žiji sama v bezbariérovém bytě Liberec. Třetím rokem pracuji v Chronicare s.r.o. Nymburk jako Asistent pro komunikaci s klienty. Práci kvůli Covidu 19 dělám z domova přes počítač. Našim klientům čtu přes messenger. Z domova zařizuji i veškerá vystoupení pro naše oddělení. Práce mě moc baví:-)

Podporujeme 

Uherský Ostroh den sportu a světel proti rakovině - pamáháme s Matýskem a jsme rádi , děkujeme za pozvání !

Audio a video zprávy,

Dostáváme velké množství dotazů na vystoupení na narozeninách, cena je ne vždy příznivá pro oslavence a já jsem vždy navrhnul v případě, že nemáte peníze pošlu vám alespoň audio nebo video nahrávku s přáním pro oslavence. 

Jelikož jsem aktivní a podporuji různé charitativní akce a vystupuji pro dětí a dospělé, kteří ze zdravotníh důvodou nemohou přijít na moje vystoupení a znám osobně příběh Zdeničky a Miroslava Staňka, rozhodnul jsem se je podpořit tím, že za audio nebo video pozdravy si budu učtovat symbolickou částku, která poputuje přímo na jejich účet.

S dovolením tady je něco málo o lidech kteří mně jsou inspiraci a kteří si zaslouží mojí ale i vaší pozornost.

S pokorou a úctou 

Zdeněk Polách 

audio nahrávka = 300 Kč , video nahrávka = 800 Kč posílejte na účet 

101 19 79 546 / 5500

Zdenička a Miroslav Staňkovi 

Jmenuji se Miroslav Staněk.

Velmi rád jsem sportoval a jezdil na kole až do mých 14let, kdy jsem při jízdě na kole utrpěl úraz. Nákladní vůz, který mne předjížděl se zařadil dříve než měl a přejel mne přes pás. Odvezli mne do nemocnice, kde jsem ztrávil rok a půl. Z nemocnice jsem jel v pololeže rovnou do Kladrub na rehabilitaci a odtud jsem se vrátil na vozíku, nyní dokáži chodit i o oberlích.

Ve 27 letech jsem se oženil a s mou ženou máme dvě krásné dcery. Již jsme spolu 21let.

Před čtyřmi lety mi objevili žloutenku typu C, kterou jsem získal po úraze z transfůze a kterou ještě před tím neznali. A tak po konzultaci s lékařem a s nadějí, že má játra ještě mají šanci prodělal jsem roční velmi náročnou léčbu. V době, kdy jsem se dozvěděl, že jsem zdráv a žloutenku nemám, onemocněla má žena ve 38 letech akutní leukémií.

Celá naše rodina věří v Boha. Modlili jsme se a celý svůj život vložili do Božích rukou. Má žena podstoupila transplantaci kostní dřeně, brala 40 léků denně. Nyní je jako já v invalidním důchodu. Naše úžasné dcery studují . První je ve třetím ročníku umělecké školy a druhá nastoupí do prvního ročníku Zemědělské školy.

Celý život se nám změnil jen a jen k dobrému. Jsme vděčni Pánu Bohu za tato naše zastavení. Za uvědomění si co je pro nás podstatné a důležité. Za každodenní radost ze společného života.

Částku kterou bychom obdrželi by jsme rádi použili nejen pro sebe, ale též pro potřebné v našem okolí.

S láskou

M. a Z. Staňkovi

Zdeněk Polách - břichomluvec na Firmy.cz