Pro děti nejen česky, ale 

na Vaše přání anglicky a nebo ..

Naše vystoupení využívají vedení základních a mateřských škol k podpoře výuky anglického jazyka, například prestižní soukromá škola www.porg.cz.  

https://www.porg.cz/cz/ostrava-vitkovice/bilingual-kindergarten/probehle-akce-kinder/5321-zdenek-polach-s-matysek-show

Máme pro Vás 4 různá představení:

Matýsek a jeho kamarádi : 45 minut
Garry a jeho kamarádi : 45 minut
Jerry a jeho kamarádí : 45 minut
Froggy a jeho kamarádi: 45minut


Na našem Youtube kanále máme 19 videí, kde učíme děti prvního stupně anglicky - klikněte :)

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3LLiWaBgkMAColiSy_dWixg_ONNoNXqr

Navštěvujeme i ty nejprestižnější školy a gymnasia v ČR jako například www.porg.cz   Stačí kliknout 

https://www.facebook.com/porgostrava


3 až 6 let 

Naše úspěchy pomohlo odstartovat vystoupení v ČSMT. Jsme pyšní a šťastní ,jak si děti oblíbily Matýska a jeho kamarády.Ostatně čísla hovoří jasně: miliónové shlédnutí na YouTube.

Náš kanál má každý měsíc až 500 000 shlédnutí .

Moc si vážíme vaší přízně a budeme v tom pokračovat 😍

Anglický či jiný jazyk začleňujeme do našich projektů po dohodě s klienty. Můžou vzniknou takzvané pořady na míru.(různě jazykově kombinované)

Děti přicházejí do kontaktu s cizým jazykem hravou a nenásilnou formou. Aniž by si to uvědomily, tak se zábavně ,interaktivně zapojují do programu a užívají si ho plnými doušky.

Tyto pořady se osvědčily také takzvaně jako startovní u dětí, které s výukou cizího jazyka teprve začínají.

Sami se přesvědčíte ,že se jedná o ten nejlepší způsob ,jak v dětech vzbudit zájem o anglický jazyk .Naše pořady zahrnují spoustu témat např. počítání, pojmenování věcí kolem nás, základy společenské konverzace .....a další.

K větší interakci nám napomáhají loutky ,vyráběné k těmto účelům v Hollywoodu (USA).

Jsme patřičně pyšní ,že jako jediní v České republice, Vám tuto zábavu můžeme zprostředkovat.

6 až 12 let 

Programy pro děti 6-12 let

I tato představení jsou koncipována k věku a dovednostem dětí .Programy jsou jazykově náročnější ,opět interaktivní a s loutkami .Děti mohou mít připravené různé dotazy k tématu.Vyučující dostanou předem témata a mohou si s dětmi společně připravit otázky,vybrat nebo doporučit z řad žáků děti ,které se mohou zúčastnit představení přímo na scéně s účinkujícími .

Jsou to živá vystoupení,takže každé je jiné,jako je každý žák jiný ,každá škola jiná...proto dochází i k humorných improvizovaným scénkám,které si jako lektor opravdu užívám a která jsou kořením celého programu.Vždy přistupuji k dětem tak ,aby se cítily dobře ,komfortně a představení se jim stala další motivací studia cizího jazyka.

Možná máte na Vaší škole rodilého mluvčího,to je jen dobře,protože my nevyučujeme.Naším úkolem je Vám výuku zpříjemnit ,obohatit a Vy si můžete ověřit jak na tom děti jsou.Pro získání zpětné vazby Vás ještě požádáme o vyplnění formuláře,v němž nás ohodnotíte a zašlete zpět.Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.

II. stupeň

Easy English with Zee


Program pro II. stupeň základních škol se od programů pro I. stupeň značně liší. Nabízíme celkem tři různá představení:

1. "Around the world in 45 minute"
2. "The secrets of Papua New Guinea"
3. "The mystery of Eastern Island"

Jak jste možná pochopili, pod názvy se skrývají části světa, které jsem během posledních třiceti let sám navštívil. Vždy jde o poutavé vyprávění, kde se dozvíte, jakou roli v něm sehrál anglický jazyk. Také zjistíte něco o zvycích a obyčejích místních lidí. Představení názorně motivuje k bližšímu poznávání anglického jazyka. Během programu využívám mapu velikosti 200 cm x 150 cm, na níž své cesty názorně demonstruji. Vše doplňují velkoformátové fotografie, které jsem na těchto cestách pořídil. Velikost fotografií je cca 80 cm x 50 cm, fotografie po dobu prezentace kolují mezi žáky. Vyprávění je doplněno diskuzí. Bylo by vhodné, kdyby alespoň pár žáků mělo připravené otázky. Jsem připraven zodpovědět jakýkoliv dotaz vztahující se k mému cestování po světě.

Celý program trvá 45 minut, v případě, že byste chtěli delší, nebráním se tomu, napište a můžeme se domluvit na delším čase. Na základě našich osmiletých zkušeností vám navrhujeme dva trochu odlišné programy v závislosti na věku žáků:

6. a 7. třída

Popisování zážitků z cest v angličtině občas (podle úrovně znalostí dětí) doplňuji vyprávěním v českém jazyce. Není to ale podmínkou, záleží vždy na dohodě. Je také možné na základě doporučení učitele vybrat jednoho z lepších žáků, který mi bude pomáhat a bude ostatním zprostředkovávat překlad z angličtiny do češtiny.

8. a 9. třída

V podstatě jde o stejnou verzi jako pro 6. a 7. třídu s tím, že je vynechán překlad a celé představení tak může probíhat bez přerušování. V případě, že máte jinou představu, vše dohodneme předem.
Samozřejmě i tady budou Vaše otázky v programu přínosem.Doporučuji jako první objednávat "Around the world in 45 minute". V případě zájmu nahlédněte do fotogalerie z cest po světě,

Těším se na případnou spolupráci!Zdeněk Polách - břichomluvec na Firmy.cz